Dárková balení – skvělé vánoční dárky

Nevíte si rady, jaký koupit dárek? Máme pro Vás tip – tekutý dárek ještě nikdy nikoho neurazil. Pokud bude navíc v krásném dárkovém balení, jistě obdarovaného oslní. Pojďme si naježit něco dobrého k pití – dárková balení se sklem, bez skla nebo dárkové degustační sady.

Níže naleznete pár vybraných tipů. Všechna dárková balení si můžete prohlédnout zde:

 • Pyrat XO 15y 0,75l 40% Dřevěný box

  Pyrat XO 15y 0,75l 40% Dřevěný box

  Tento rum pocházející z Guyany (Jižní Amerika) zlaté barvy je určen pro skutečné rumové piráty. Zraje 15 let a jeho kořeněná vanilkovo-marcipánová chuť s citrusovým aroma Vás odvane až do Karibiku. Exkluzivní dárek pro milovníky rumu v dřevěném boxu.

 • Spritz set 2×0,75l 0% GB + 1×0,25l

  Spritz set 2×0,75l 0% GB + 1×0,25l

  Nechutná Vám alkohol nebo ho z nějakého důvodu nemůžete? Nevadí. Máte rádi Prosecco Spritz? Zkuste nealkoholickou verzi. V tomto setu naleznete 2 lahve Nealko sektu Nozeco a lahev sirupu Monin Orange Spritz. Zkuste si namíchat tento skvělý NEALKO SPRITZ. Neuvěříte, že v něm není alkohol. Smíchejte 3 cl Monin Orange Spritz,15 cl Nozeco Spumante, přidejte několik kostek ledu a vychutnejte si svůj […]

 • Moët & Chandon Impérial Brut 0,75l 12% GB

  Moët & Chandon Impérial Brut 0,75l 12% GB

  To pravé pro milovníky šampaňského. Moët & Chandon Imperial je vyvážená směs tří odrůd vína – Chardonnay, Pinot Noir a Pinot Meunier. Francouzi věří, že toto ikonické šampaňské povzbuzuje apetit. Impérial se hodí ke každému chodu, můžete ho konzumovat od aperitivu až po dezert.

 • Jack Daniel’s Honey 0,7l 35% + 2x sklo GB

  Jack Daniel’s Honey 0,7l 35% + 2x sklo GB

  Oblíbená medová whisky s 2 stylovými skleničkami. Jedná se o směs legendární klasiky Jack Daniels No. 7 a medového likéru. Ochutnat můžete jen tak a nebo zkuste přidat zázvorový tonic. Pokud nejste fanoušci medové varianty, prohlédněte si ostatní dárková balení Jacka Daniels: https://www.alkohol.cz/jack-daniel-s-vyber/?a_box=csezyth2

 • Beefeater Gin Pink 0,7l 37,5% + 1x sklo GB

  Beefeater Gin Pink 0,7l 37,5% + 1x sklo GB

  Zrození z receptury klasického Beefeater London Dry ginu s přídavkem přírodního jahodového aroma, to je Beefeater Gin Pink. Také milujete růžový gin s růžovým tonikem? Balení obsahuje i sklenici pro servírování tohoto lahodného nápoje.

copyright 2022 KUPSIALKOHOL

www.kupsialkohol.cz